Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Перша автоколона 16-го Гуманітарного рейсу Ахметова вже виїхала до Маріуполя

03.03.2015

Сьогодні, 3 березня, перша автоколона 16-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова у складі 25 великовантажних машин вирушила з Дніпропетровська до Маріуполя. Колона везе благодійну допомогу мирним жителям — 25 тисяч продуктових і 6 тисяч дитячих наборів.

Перша весняна автоколона 16-го Рейсу доставить на Донбас борошно, цукор, крупи, вівсяні пластівці, рибні консерви, соняшникову олію, тушонку, макарони, пряники і згущене молоко. Загальна вага вантажу цієї автоколони — приблизно 500 тонн. Для формування дитячих наборів Рейс везе підгузки, дитячі суміші, каші, пюре.

«Через продуктову паніку і зростання цін виникали досить великі труднощі із закупівлею продуктів, але Гуманітарний штаб впорався, закупив повністю весь необхідний обсяг допомоги, — розповів Максим Ровінський, волонтер Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. — Ті люди, які зараз перебувають у Донецькій і Луганській областях, не можуть придбати продукти, зокрема, через ціни. І Рінат Ахметов неодноразово заявляв, що допомогу мирним жителям його Штаб буде доставляти стільки часу, скільки знадобиться, і в тих обсягах, у яких це необхідно для людей».

Всього в березні, у межах 16-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова заплановано відправити на Донбас 5 автоколон. Це 202 фури, які доставлять 250 тисяч продуктових і 30 тисяч дитячих наборів для мирних жителів Донецької й Луганської областей.