Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Оголошення про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з питань протидії та контролю над захворюванням на туберкульоз в Україні

04.11.2011

Шановні колеги!

16-18 листопада в м. Києві відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з питань протидії та контролю над захворюванням на туберкульоз в Україні. Конференція проводиться Інститутом фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г.Яновського спільно з Благодійним Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України», в рамках програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» за підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією та внесена до Національного реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, погоджена Українським центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи, про що видано інформаційний лист № 39-к-2011.


Конференція присвячена висвітленню нових міжнародних підходів та рекомендацій до лікування захворювання на туберкульоз; аналізу та обговоренню можливості впровадження міжнародних підходів до діагностики та лікування туберкульозу.


В програму Конференції включені доповіді на засіданнях та робочі групи за наступними тематиками:


Основні напрями ранньої діагностики та особливості лікування туберкульозу.
Основні напрями ранньої діагностики та особливості лікування супутніх захворювань у хворих на туберкульоз.
Соціальний супровід, догляд та підтримка пацієнтів хворих на туберкульоз, які мають обмежений доступ до медичних послуг.

Особливості ведення випадку МР ТБ та РР ТБ: лікування та ліквідація побічних ефектів.
Представлення основних напрямків щодо оптимізації лабораторної мережі, впровадження методів ранньої діагностики туберкульозу.

Обговорення можливості впровадження міжнародного підходу до лікування туберкульозу «Практичний підхід до здоров’я легенів» (Practical Approach to Langth Health – PAL).


В конференції передбачений ряд доповідей провідних міжнародних експертів у сфері протидії захворюванню на туберкульоз – Ернесто Джарамільйо, Ніколас Насідзе (Бюро ВООЗ в Україні), Івете Озере, Арчіл Салакая (MSH), Стівен Окконер (паліативна допомога).


Конференція об`єднує науково-практичні напрями роботи фахівців наукових установ, вищих навчальних закладів, державних лікувальних установ, представників міжнародних організацій та донорів, а також представників громадських організацій, які надають послуги з догляду та підтримки на амбулаторній фазі.


До участі у конференції запрошуються лікарі-фтизіатри, лікарі первинної медичної ланки, представники органів державної влади, науково-дослідних інститутів та вищих медичних навчальних закладів, представники неприбуткових організацій та соціальні працівники.


З питань участі у конференції потрібно звертатись до контактних осіб БФ «Розвиток України: Маковецької Марії– тел. (044) 502-52-35, моб. (050) 347-11-96, е-mail: mmakovetska@fdu.org.ua та Вілюри Христини (питання реєстрації на конференцію), тел. (044) 502-52-35 моб. (050) 347-62-49, е-mail: kvilyura@fdu.org.ua.


Для участі у конференції необхідно до 10 листопада 2011 року надіслати Вілюрі Христині інформацію вказавши наступні дані:

1. Прізвище, ім'я, по-батькові

2. Назва організації

3. Посада

4. Поштова адреса

5. Телефон (службовий, факс, мобільний)

6. E-mailПрес-служба
Фонду Ріната Ахметова
«Розвиток Україны»