Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Нью-Йорк почув історії з Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова: мер міста висловив підтримку

27.02.2023

У річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, 24 лютого 2023 року, у Нью-Йорку відбувся ювілейний благодійний концерт Stand with Ukraine 365. Учасники та глядачі заходу мали можливість почути історії українців, які постраждали від війни, у відеоролику від Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Під час концерту виступили міські голови одразу двох Нью-Йорків. Мер Ерік Адамс, який очолює місто у Сполучених Штатах, проголосив промову особисто. А мер Нью-Йорку, що на Донеччині, Микола Ленко, долучився до заходу відеозв’язком. 

«Я щасливий бути тут, коли Нью-Йорк демонструє свою підтримку українському народу. Давайте й надалі підносити свої молитви за український народ. Давайте й надалі закликати до припинення цієї безглуздої війни і продовжувати стежити за процвітанням мужнього народу України», — зазначив Ерік Адамс.

Дистанційно у заході також взяли участь мер Маріуполя Вадим Бойченко, захисниця «Азовсталі» Пташка, зірка футболу Сергій Кравцов, група BoomBox. На концерті виступили професіонали зі світу кіно, музики й танцю України, США та інших країн світу. У якості почесних гостей завітали поранені українські воїни. 

Збори від придбаних квітків буде передано на допомогу дітям України, які постраждали від війни, та пораненим захисникам нашої країни.

Відеоролик, представлений Музеєм «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова, розповідає сильні і страшні історії українців, які постраждали від війни. 

Ці історії стали частиною архіву Музею — наймасштабнішого у світі архіву історій мирних мешканців України, які постраждали від війни. Архів Музею налічує вже понад 60 000 історій. Розкажіть свою на https://civilvoicesmuseum.org або безкоштовній гарячій лінії 0 (800) 509 001.