Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

NEW!!! Ще 20 нових світлин дітей із Києва завантажені на портал!

16.08.2021

Програма «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» оновила світлини дітей із міста Києва та завантажила 20 нових світлин на портал Sirotstvy.net. До уваги користувачів! Зверніть увагу на їхній статус – це форма, за якою дитину можна влаштувати в родину. Якщо зазначено тільки «усиновлення», то, можливо, дитина натепер перебуває у прийомних батьків.

Посилання на анкети дітей

Але нагадуємо, що відвідати їх можуть виключно кандидати в усиновителі (опікуни, прийомні батьки) після оформлення дозволу служби у справах дітей.

Як усиновити дитину. Алгоритм дій

Головні моменти: - усиновити дітей, які мають братів та сестер, можна лише разом; - усиновити дитину можна з будь-якої області України; - до прийомної родини можна взяти дитину лише з області, де живуть прийомні батьки. Крім усиновлення, можливі й інші форми влаштування дитини ‒ опіка, прийомна сім’я тощо. Вони вказані в анкеті.

Детальну інформацію щодо влаштування дітей можна отримати

у фахівців служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (КМДА):

(044) 484-05-25, (044) 484-05-24.

Сподіваємося, що серед діток, анкети яких вже завантажені на наш портал, знайдеться саме та дитина, яку ви давно чекаєте! Адже головна місія проєкту – кожна дитина має право жити в сім’ї, де її люблять!