«Наш син був світлою, чудовою дитиною»: мешканець Дніпра довірив свою історію Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова
Його дитина загинула внаслідок удару російської ракети у житловий будинок у Дніпрі. Дмитро Богуцький із дружиною вийшли на вулицю, а 17-річний син Максим залишився вдома. Снаряд розірвався поряд із їхньою квартирою. Свою історію Дмитро довірив Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.
«118 будинок, 3 корпус, 3 під'їзд, 7 поверх, квартира 86. О 15:30 орієнтовно був приліт ракети. Орієнтовно на п’ятий поверх. Ми з дружиною були відсутні вдома. Наша дитина була вдома. Син загинув», — ділиться Дмитро.
Чоловік поділився своєю історією з Музеєм «Голоси Мирних» за тиждень після трагедії, вже після похорону сина. Квартира родини повністю зруйнована: Дмитро та його дружина живуть у батьків.
«Що далі, невідомо. Просто порожнеча та повна відчуженість, немає жодних емоцій, нічого», — зізнається чоловік.
Поки йшли пошуково-рятувальні роботи, вони з дружиною залишалися біля зруйнованого будинку, чатували біля швидких. Усі їхні друзі їздили по лікарнях, шукаючи сина Богуцьких. Потім була підготовка до похорону. Дмитро каже, що саме завдяки тим, хто був поруч, родина змогла пережити перший тиждень після втрати сина.
«Дуже світла, чудова дитина, студент першого курсу. Вчора прийшли його однокласники. Усі стоять, плачуть… Вчителі розповідали багато дуже теплих, добрих слів. Прийшли з деканату, дякували студенту. У нього була одна-єдина сесія і він її здав на відмінно…», — ділиться батько. Дивіться та слухайте його історію за посиланням bit.ly/3jTo0YE
Історія Дмитра увійшла до архіву Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Це наймасштабніший у світі архів історій мирних мешканців України, які постраждали від війни. Архів Музею налічує вже понад 60 000 історій.
Кожна історія важлива. Розкажіть свою! Поділитися історією можна так:
— напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів долучитися;
— скористайтеся чат-ботом t.me/civilvoicesmuseum_bot у Telegram;
— відвідайте портал Музею https://civilvoicesmuseum.org/ та натисніть «Розповісти історію» праворуч зверху;
— зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001