Напишіть листа Святому Миколаю: новорічна акція для дітей від Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--74d12d930fad3cc6d8370fa15c12f2b82b646f11/%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%200412.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22sayt+0412.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582%25200412.jpg)
Триває наймасштабніша благодійна Новорічна акція, яку щороку проводить Фонд Ріната Ахметова для дітей України. Вже кілька днів у рамках акції працює гаряча лінія Святого Миколая — дитина може зателефонувати чарівнику та розповісти свою історію, поділитися мріями, отримати підтримку й виграти призи. А тепер до гарячої лінії долучається ще й святкова пошта!
Напишіть листа Святому Миколаю та отримайте можливість виграти новорічний подарунок! Надішліть свій лист до 20 грудня у будь-який час на сайті за посиланням https://akhmetovfoundation.org/s/07ceff
Серед учасників акції буде розіграно призи: смартфон, електронну книжку, термочашки і, звісно, солодкі подарунки.
Офіційні умови розіграшу за посиланням https://akhmetovfoundation.org/ofitsiyni-polozhennya-rozigrashu-dzvinok-svyatomu-mykolayu-ta-lyst-svyatomu-mykolayu
Новорічна акція «Рінат Ахметов — Дітям» — це традиція добра і допомоги довжиною понад 20 років, у якій взяли участь вже більше мільйона хлопців та дівчат.
У рамках акції протягом грудня Фонд проводить різноманітні святково-пізнавальні активності для дітей, які найбільше потребують підтримки. Зокрема, вітає дітей з інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей з новорічними святами. Формат привітання різноманітний: це і цікаві майстер-класи, веселі квести, тематичні вистави, мотиваційні промови, освітні ролики, корисні подарунки.
Завдяки Акції, діти не втрачають віру в дива та знаходять додаткові можливості для розвитку своїх суперздібностей і мегаталантів.
Слідкуйте за перебігом Новорічної акції у соцмережах та на сайті Фонду https://akhmetovfoundation.org/news