Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Напишіть листа Святому Миколаю: новорічна акція для дітей від Фонду Ріната Ахметова

04.12.2023

Триває наймасштабніша благодійна Новорічна акція, яку щороку проводить Фонд Ріната Ахметова для дітей України. Вже кілька днів у рамках акції працює гаряча лінія Святого Миколая — дитина може зателефонувати чарівнику та розповісти свою історію, поділитися мріями, отримати підтримку й виграти призи. А тепер до гарячої лінії долучається ще й святкова пошта!

Напишіть листа Святому Миколаю та отримайте можливість виграти новорічний подарунок! Надішліть свій лист до 20 грудня у будь-який час на сайті за посиланням https://akhmetovfoundation.org/s/07ceff

Серед учасників акції буде розіграно призи: смартфон, електронну книжку, термочашки і, звісно, солодкі подарунки.

Офіційні умови розіграшу за посиланням https://akhmetovfoundation.org/ofitsiyni-polozhennya-rozigrashu-dzvinok-svyatomu-mykolayu-ta-lyst-svyatomu-mykolayu

Новорічна акція «Рінат Ахметов — Дітям» — це традиція добра і допомоги довжиною понад 20 років, у якій взяли участь вже більше мільйона хлопців та дівчат.

У рамках акції протягом грудня Фонд проводить різноманітні святково-пізнавальні активності для дітей, які найбільше потребують підтримки. Зокрема, вітає дітей з інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей з новорічними святами. Формат привітання різноманітний: це і цікаві майстер-класи, веселі квести, тематичні вистави, мотиваційні промови, освітні ролики, корисні подарунки.

Завдяки Акції, діти не втрачають віру в дива та знаходять додаткові можливості для розвитку своїх суперздібностей і мегаталантів.

Слідкуйте за перебігом Новорічної акції у соцмережах та на сайті Фонду https://akhmetovfoundation.org/news