Набір виживання отримала Марія Жуліна із Золотого
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--03bfb3f9dedfc0233913adca609810a55e88ba34/18577_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2218577_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2718577_0_orig.jpg)
Бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова сьогодні продовжують видавати харчові продукти нужденним жителям міста Золоте. Серед одержувачів 82-річна Марія Жуліна. Попри вік Марія Мойсеївна живе одна, проте веде активний спосіб життя й ніколи не сумує.
– Ходжу до подружок, гуляю, співаю в хорі. А коли все ж сиджу вдома, то пишу вірші або готую, – каже бабуся.
Фірмова страва Марії Мойсеївни – вареники-пиріжки. Вона готує їх щоразу після отримання продуктового набору від Ріната Ахметова.
– Дуже Ріната Леонідовича поважаю за те, що продовжує допомагати землякам. Дай Боже йому здоров’я, – сказала Марія Жуліна.
Допомога Ріната Ахметова доставляється в 94 населених пункти в прифронтовій зоні й уздовж лінії зіткнення. Жителям 87 сіл і селищ набори виживання привозять бригади мобільної видачі Фонду. Ще в семи містах і селищах Донбасу допомога Ріната Ахметова розподіляється в стаціонарних пунктах видачі.