Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мирне літо — дітям Донбасу: реєстрацію поновлено

22.06.2015

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова відновив реєстрацію на програму «Мирне літо — дітям Донбасу». Раніше реєстрацію було припинено через надходження великої кількості заявок. Але після набуття чинності нових правил перетину лінії зіткнення, згідно з якими забороняється в’їзд і виїзд громадського транспорту з не підконтрольних Україні територій, багато батьків дітей із зони АТО відмовилися від участі у Програмі. У зв’язку з цим, Гумштаб відновив приймання заявок.

Нагадаємо, брати участь у програмі можуть діти, які проживають на не підконтрольних Україні територіях Донбасу, а також діти-переселенці, які проживають на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. Для підтвердження місця проживання дитини необхідно надати медичну довідку про стан здоров’я дитини, видану на бланку установи, що перебуває в зоні АТО (для дітей, які проживають на не підконтрольних Україні територіях) або довідку переселенця (для дітей переселенців). Вікові рамки: 8–14 років.

Відпочивати діти будуть у таборі «Факел» (Бердянськ), розташованому на березі Азовського моря в зеленій зоні. Тут оздоровлюються діти з усієї території України, що дозволить дітям із Донбасу завести нових друзів і розширити коло спілкування. З дітьми будуть працювати професійні педагоги й вожаті, а також команда психологів, які через рухливі ігри та арт-терапію допоможуть дітям впоратися зі страхами, тривожністю, зумовленими війною. Для максимально ефективної взаємодії з дітьми співробітники табору проходять спеціальні тренінги від психологів Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.

Щоб зареєструвати дитину у програмі «Мирне літо — дітям Донбасу» необхідно:

  1. Заповнити реєстраційну форму (після заповнення форми з вами зв’яжуться співробітники Штабу для підтвердження можливості зарахування дитини до табору);
  2. Надіслати на електронну адресу [email protected] скан-копії таких документів:
  • свідоцтво про народження дитини;
  • медична довідка;
  • довідка переселенця (для дітей-переселенців);
  • Підготувати пакет документів і подати його після прибуття до табору.

Докладніше про програму можна дізнатися тут.