Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Ми маємо залишатися в Україні»: телеведучий Григорій Решетнік довірив свою історію Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова

13.06.2022

У перші дні війни родина телеведучого Григорія Решетніка перебувала у Києві, сподіваючись, що довго цей жах не триватиме. Потім вони все ж поїхали до Івано-Франківська. За законом, як багатодітний батько, Григорій міг виїхати за кордон та вивезти сім'ю, але всі залишилися на Батьківщині.

«Ми прийняли принципове рішення, що ми маємо залишатися в Україні. Так, нашим дітям страшно, але саме тут ми можемо допомагати людям», — зізнається Григорій.

Спочатку телеведучий відчував певну провину через те, що поїхав на Захід. Але, коли вийшов на прогулянку з дітьми, до нього почали підходити люди. Вони дякували а те, що Григорій — в Україні, поруч з ними. Тоді він зрозумів: кожен воює на своєму фронті і має робити те, що йому найкраще вдається. 

Григорій вирішив допомагати мешканцям України та, як публічна людина, розповідати та показувати правду про війну. Він займався евакуацією з гарячих точок. Координував рятування власних батьків з Миколаєва, де вони були під обстрілами та без зв'язку. Поїхав до Ірпеня, щоб побачити те, що там сталося, та поділитися кадрами через соцмережі. 

«Я свято вірю, що ми все відбудуємо, і ці випробування роблять нас ще міцнішими», — упевнений телеведучий.

Багатодітний батько розповів про те, як троє його синів реагують на події війни, та дав поради щодо підтримки дітей. А ще — поділився власною вірою у велику перемогу України. Дивіться та слухайте історію Григорія за посиланням bit.ly/3xpakax

Свою історію телеведучий довірив Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Це найбільший у світі архів історій мирних жителів нашої країни, які стали жертвами або свідками війни. Архів Музею налічує вже понад 20 тисяч історій з перших вуст, які було зібрано з 2014 року. 

Розкажіть свою історію! Це можна зробити так:

— напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію;
— відвідайте портал Музею та натисніть кнопку «Розповісти історію» праворуч зверху;
— зверніться на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001.