Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова зібрав понад 50 тисяч історій про війну

17.11.2022

Архів Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова щодня поповнюється новими історіями мирних мешканців України, які постраждали від війни. Наразі архів Музею містить вже понад 50 тисяч справжніх, відвертих, живих історій з перших вуст. 

«Я б хотів, щоб усі ці історії не стерлися з пам’яті, щоб наші спогади залишилися назавжди. Щоб кожна людська історія з Музею „Голоси Мирних“ стала закликом до припинення цієї жахливої війни та недопущення подібних трагедій у майбутньому», — наголошує Засновник Фонду Рінат Ахметов.

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова — це наймасштабніший у світі архів історій мирних жителів України, які стали жертвами або свідками війни. Музей збирає свідчення тих, хто вижив, щоби весь світ пам’ятав і ніколи не пробачив воєнні злочини Росії проти України. За кожною історією — голос та обличчя людини, яка пережила трагедію та бачила трагедії інших. У кожній історії є надія та віра у Перемогу. 

Музей постійно розвивається та розширює горизонти: до його архіву додаються ексклюзивні інтерв'ю відомих істориків, мислителів, митців, експертів у сфері збереження національної пам’яті. Вже запущено серію подкастів з інтерв'ю цих фахівців, які довірили Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова свої думки про Україну, війну, світ та майбутнє. 

Кожна історія у Музеї — важлива. Розкажіть свою! Це можна зробити так:

— напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів долучитися;
— скористайтеся чат-ботом t.me/civilvoicesmuseum_bot у Telegram;
— відвідайте портал Музею https://civilvoicesmuseum.org/ та натисніть «Розповісти історію» праворуч зверху;
— зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001