Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова запускає серію подкастів

15.11.2022

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова запускає серію подкастів із інтерв'ю відомих істориків, мислителів, митців щодо подій, що відбуваються в Україні, а також збереження національної пам'яті.

У першому випуску директор музею Аушвіц-Біркенау Пйотр Цивінський розповідає про те, що спільного між фашизмом та рашизмом, чи можна вважати дії Росії геноцидом українців і коли, на його думку, закінчиться війна. Слухайте подкасти «Голоси Мирних» за посиланням bit.ly/3GeVEAX

Інтерв'ю виходитимуть на платформі «НВ Подкасти» медіахолдингу НВ. Таке інформаційне партнерство допоможе ефективніше інформувати світ про події, які переживає Україна, задля припинення війни та недопущення подібних трагедій у майбутньому.

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова — це наймасштабніший у світі архів історій мирних мешканців України, які постраждали від війни. Архів Музею налічує вже понад 50 тисяч історій. Кожна історія важлива. Розкажіть свою! Це можна зробити так:

— напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів долучитися;
— скористайтеся чат-ботом t.me/civilvoicesmuseum_bot у Telegram;
— відвідайте портал Музею https://civilvoicesmuseum.org/ та натисніть «Розповісти історію» праворуч зверху;
— зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001