Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова представляє подкаст із директором інституту політичних наук та адміністрування Університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні

27.12.2022

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова представляє новий подкаст, до якого увійшло ексклюзивне інтерв'ю професора Марека Петрася, директора інституту політичних наук та адміністрування Університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні. 

У подкасті пан Петрась розповів, чому повномасштабний напад Росії на Україну став для всього світу несподіванкою, чим український народ здивував західні країни, як російська пропаганда готувала ґрунт для військової агресії проти нашої країни та спрогнозував, коли та за яких обставин ця жахлива війна може завершитися. 

Музей проводить серію інтерв’ю з відомими істориками, мислителями, митцями, експертами у сфері збереження національної пам’яті та ділиться ними у форматі подкасту «Голоси Мирних».

Слухайте новий подкаст за посиланням bit.ly/3YUiIvQ

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова — це найбільший у світі архів історій мирних людей, які постраждали від війни Росії проти України. Наразі архів Музею налічує вже понад 50 000 справжніх та відвертих історій з перших вуст. 

Кожна історія важлива. Розкажіть свою! Поділитися історією можна так:

— напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів долучитися;
— скористайтеся чат-ботом t.me/civilvoicesmuseum_bot у Telegram;
— відвідайте портал Музею https://civilvoicesmuseum.org/ та натисніть «Розповісти історію» праворуч зверху;
— зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001