Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мобільні бригади психологів Фонду Ріната Ахметова консультують на Донеччині

15.06.2023

Психологи Фонду вже багато місяців консультують по всій Україні. Наразі їхня увага зосереджена у Покровську та Добропіллі Донецької області. У цих містах протягом червня відбулася вже низка практичних лекцій.

Зустрічі проводяться, зокрема, для місцевих мешканців та вимушених переселенців. Чимало людей під час повномасштабної війни зіткнулися з непоправними втратами та травмуючими подіями, тож психологічна допомога їм вкрай потрібна.

Окремі категорії слухачів — викладачі та медики. Додаткове емоційне навантаження — невід’ємна складова цих професій. Відтак фахівцям треба вміти швидко проживати біль та повертати собі ресурс.

Психологи адаптовують подачу матеріалів під конкретну авдиторію. Але сутність — незмінна: це поради й вправи, які допомагають подолати стресову ситуацію. Зокрема, правильно визначити свої емоції, вміти максимально екологічно їх прожити і відпустити.

Проєкт Фонду Ріната Ахметова з психологічної допомоги постраждалим від війни стартував у 2014 році. У 2022-му до нього долучилися мобільні бригади психологів. Цьогоріч психологи Фонду допомагають також старшокласникам, лікарям та вчителям.

Психологічну допомогу від Фонду з 2014 року отримали вже понад 145 тисяч жителів України. Задля цього 250 психологів пройшли навчання Фонду Ріната Ахметова з курсу «Травма війни».