Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мобільні бригади психологів Фонду Ріната Ахметова готові приїхати у вашу громаду та провести безкоштовну групову психологічну консультацію

09.08.2022

Мобільні бригади психологів Фонду Ріната Ахметова розширюють географію допомоги та стають ще мобільнішими! 

Психологи Фонду готові приїхати у вашу громаду та провести безкоштовну групову психологічну консультацію на тему «Як подолати стрес під час війни».

Для того, щоби консультація відбулася:

— зателефонуйте на гарячу лінію Фонду Ріната Ахметова 0 (800) 509 001 та домовтеся про час та дату;
— запросіть 15 або більше слухачів;
— знайдіть приміщення для консультації.

Вже другий місяць мобільні бригади психологів Фонду курсують Україною та надають психологічну допомогу людям, які постраждали від війни. За цей час безкоштовні групові психологічні консультації мобільних бригад Фонду Ріната Ахметова відвідали вже більше 1300 людей.

Під час зустрічі досвідчені психологи допомагають людям вийти з кільця тривоги та паніки і продовжувати життя попри складнощі та виклики, які принесла війна. 

Головна мета психологів Фонду — надати відвідувачам не лише підтримку на місці, але й навички та інструменти психологічної самодопомоги, які вони зможуть використовувати й надалі. 

Безкоштовні групові консультації проводять психологи мобільних бригад проєкту «Подолати», який реалізується в рамках Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. 

Психологічну допомогу від Фонду отримали вже понад 91 000 жителів України. Задля цього 250 психологів пройшли навчання Фонду Ріната Ахметова з курсу «Травма війни».