Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

МІЖНАРОДНИЙ АКТОРСЬКО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «IФІГЕНІЯ», СПРЯМОВАНИЙ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ НАБОРУ НАВИЧОК СТАРОЖИТНЬОГО АКТОРА, ЗОКРЕМА МЕХАНІЗМІВ ПЕРЕВТІЛЕННЯ (IMPERSONATION) І ТРАНСФОРМАЦІЇ (TRANSFORMATION) - ТЕАТР

01.09.2012

Виконавець - Аронов Ігор.

Коли: вересень  2012 р. – лютий 2013 р. 

Де: Інститут ім. Єжи Гротовського, м. Вроцлав, Польща.

Царина: театр.

Чому:  цикл «Іфігенія» - перша частина дворічного проекту «Динаміка метаморфози». Метою проекту є практичне дослідження навичок перевтілення і трансформації старожитнього актора за «Принципом Трьох Акторів». Цей принцип передбачає виконання давньогрецької умови – всі ролі трагедії мають виконуватися лише трьома акторами.  У цьому проекті  Ігор Аронов – єдиний представник України.

За підсумками першої селекційної сесії він потрапив до робочої групи з 18 молодих артистів з Італії, Іспанії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Бразилії, Ірану та Польщі. Співпраця проходитиме під керівництвом відомих театральних педагогів:  Павла Пасіні, Пшемислава Васільковського та Елізабети Ройек. За словами виконавця, участь у проекті – унікальна можливість отримати ексклюзивні знання та навички, можливість обміну культурним та професійним досвідом.

Що саме:

  • Участь у роботі творчої групи, вокальних та психофізичних тренінгах, семінарах та показах «work in progress»;
  • Участь у підготовці спектаклю під режисурою Павла Пасіні.

Повернутись до напрямку ТЕАТР