Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

„ART-TIME без обмежень” завітає до справжньої художньої майстерні

12.03.2015

16 березня 2015р. о 14:00 у рамках проекту „ART-TIME без обмежень” студентська молодь з вадами слуху та обмеженими фізичними можливостями  завітає до справжньої художньої майстерні члена Національної спілки художників України - Ірини Костянтинівни Попенко. Пані Ірина, у грудні, вже провела інтегрований майстер-клас з художнього оформлення бутафорської театральної маски. Атмосфера була настільки чудовою, що ніхто не хотів розходитися. Пані Ірина також була вражена активністю студентів і запросила усіх учасників відвідати її художню майстерню. То ж цього разу ми будемо малювати спільну картину!

Зустріч у художній майстерні стане 8-ю і заключною з циклу майстер-класів, які проходять протягом листопада 2014р. – березня 2015р. На базі партнерів проекту - Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва,  Вінницького соціально-економічного  інституту Університету «Україна»  та громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» вже відбулися майстер-класи з театрального і акторського мистецтва, з майстерності актора-лялькаря, виготовлення театральних масок та валентинок.

Майстер-клас відбудеться у рамках проекту „ART-TIME без обмежень”, який реалізує громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» спільно з  народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та  Театром книги «Прочитання» Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

Марина Ревенко, режисер народного театру-студії «Сьоме небо», Театру книги «Прочитання»

тел. +38-095-8155815

Оксана Бондар, ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»,

тел. +38-067-4331033

e-mail: [email protected]