Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мешканці Охтирки дякують за гуманітарну допомогу, яку доставили мобільні бригади Фонду Ріната Ахметова

06.11.2022

Мобільні бригади Фонду Ріната Ахметова привезли до Охтирки, що на Сумщині, великий гуманітарний вантаж із наборами, які містять найнеобхідніші продукти харчування. Їх отримали переселенці та найуразливіші категорії жителів міста. Одна з мешканок подякувала за допомогу та розповіла свою історію про війну.

24 лютого вона пішла до аптеки за пільговим рецептом на протидіабетичні препарати для себе. Там вже була велика черга. Люди сказали, що почалася війна. Того дня жінці довелося стояти у черзі за ліками кілька годин, адже вдома на неї чекали 91-річна мама та донька з інвалідністю.

Розповідає, що у перші дні мешканців Охтирки найбільше лякали літаки. Але згодом звикли і вже не тікали — просто ховалися у кімнатах. А от на вулицю виходити було страшно через обстріли, руйнування та танки. Отримуючи продуктовий набір від Фонду Ріната Ахметова, жінка не змогла стримати сліз вдячності, адже живеться родині нелегко.

«Хочу сказати велике спасибі», — подякувала вона.

Усього для мешканців України у 2022 році буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 13,5 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням https://akhmetovfoundation.org/s/97d0f8