Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Допомога Ріната Ахметова охопила понад 13,5 мільйона мешканців України

21.09.2022

Допомога від Ріната Ахметова охопила вже понад 13,5 мільйона мешканців України з початку повномасштабної війни. Зокрема, напрямки помочі за цей час такі:
— бізнеси SCM Ріната Ахметова відновили доступ до електроенергії та зв’язку для майже 10 млн людей;
— гуманітарна допомога від Ріната Ахметова допомогла вижити понад 3,5 млн людей.

Крім того, з огляду на тривалість війни та зростання потреби людей у гуманітарній допомозі, зокрема на деокупованих територіях, Рінат Ахметов ухвалив чергове, безпрецедентне рішення щодо збільшення обсягу продуктової допомоги. Усього для мешканців України буде буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування.

Наразі саме об’єднання зусиль дозволяє допомагати мільйонам і бути наймасштабнішою приватною гуманітарною ініціативою.

Фонд Ріната Ахметова передав для жителів України вже більше 660 тисяч одиниць медикаментів та понад 60 тисяч гемоконтейнерів. Найвразливіші категорії населення постійно отримують від Фонду набори з харчовими продуктами та засобами гігієни.

Загалом із початку повномасштабної війни бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб «Шахтар» надали допомогу Україні та українцям на 3 млрд грн або 100 млн доларів.

Додамо, що Фонд у рамках партнерства з центрами «Я — Маріуполь» продовжує системно надавати допомогу вимушеним переселенцям із міста Марії.

Також Фонд збирає історії для Музею «Голоси Мирних» — це наймасштабніший у світі архів історій мирних мешканців України, які постраждали від війни. Архів Музею налічує вже понад 35 000 історій.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».