Мешканка Макіївки: «У зазначений час і дату завжди отримуємо допомогу»
06.10.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ba68a8d87815c6311dd2d9761244657aa0e97345/2016-10-23955_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%222016-10-23955_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272016-10-23955_0_orig.png)
На адресу Гуманітарного штабу Ріната Ахметова прийшов лист від жительки Макіївки. Вона пише: «Прошу висловити щиру подяку волонтерам Центрально-Міського пункту Штабу Ріната Ахметова за високу організаційну роботу, культурне обслуговування під час отримання допомоги. Нам, пенсіонерам, дуже зручно, що в зазначений час і дату завжди отримуємо допомогу й нам не доводиться довго чекати».