Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Людям стає легше тут і зараз»: психологи Фонду Ріната Ахметова допомагають медикам Кривого Рогу

25.06.2023

Мобільні бригади психологів Фонду Ріната Ахметова продовжують надавати допомогу мешканцям України, які постраждали від війни. Серед тих, хто щодня витримує значне психологічне навантаження, — медичні працівники. Психологи Фонду відвідують медичні заклади країни і проводять там безкоштовні консультації на тему «Як подолати стрес під час війни». Днями мобільні бригади завітали до медиків Кривого Рогу.

«Проєкт направлений на допомогу щодо того, як справлятися зі стресом, як вбудувати його у своє життя. Як мати надію та йти далі», — пояснює Яніна Астаф’єва, психологиня Фонду.

Медичні працівники зазвичай володіють певними знаннями щодо психологічної допомоги. Але відвідувачі консультацій зізнаються: психологи Фонду привносять у зустрічі щось нове, надають ефективні навички, вправи для самодопомоги та підтримки як пацієнтів, так і членів родини. Результат відчувається одразу.

«Ми приходимо з практичними вправами, які допомагають людині зменшити навантаження. Люди можуть тут і зараз відчути, як тілу стає легше, як напруження зменшується», — додає психологиня Фонду Леся Залановська.

Проєкт Фонду Ріната Ахметова з психологічної допомоги постраждалим від війни стартував у 2014 році. Минулоріч до нього долучилися мобільні бригади психологів. У 2023-му психологи Фонду допомагають також медикам, освітянам і старшокласникам.

Психологічну допомогу від Фонду з 2014 року отримали вже понад 145 тисяч жителів України. Задля цього 250 психологів пройшли навчання Фонду Ріната Ахметова з курсу «Травма війни».