Лист від пенсіонерів із Донецька
05.01.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--33267d3051496b9dc3e6780dcc320e1dd1ac5992/2016-01-20859_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222016-01-20859_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272016-01-20859_0_orig.jpg)
На адресу Гуманітарного штабу прийшов лист із подякою від пенсіонерів, які проживають у Будьонівському районі Донецька.
«Просимо передати подяку керівництву Штабу й саме Ахметову Р. Л. за ту величезну допомогу упродовж року, яку надає Штаб пенсіонерам. Без цієї допомоги продуктовими наборами нам, пенсіонерам, було б неможливо вижити в цей час… Багато пенсіонерів допомагають цими наборами й дітям, й онукам», — пишуть пенсіонери.