Лист молодої мами з Донецька
21.02.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--e8cbc16477945f0c6291a010782eb9b442d878c9/2016-02-21248_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222016-02-21248_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272016-02-21248_0_orig.jpg)
Лист із подякою від донеччанки Світлани прийшов на адресу Ріната Ахметова й команди Гуманітарного Штабу.
«Я мешканка Донецька. Весь цей час була тут і нікуди не виїжджала. 31 грудня 2014 року народила прекрасного хлопчика, і тепер отримую вашу допомогу. За що дуже сильно вдячна. Сердечно дякую Рінату Ахметову і всій його команді, яка допомагає всім жителям Донецька», — пише в листі Світлана.