Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Конкурс есе «Моя Україна» розширює географію та подовжує термін участі!

20.10.2023

На численні прохання учнів і звернення вчителів Фонд Ріната Ахметова оголошує про розширення географії участі у конкурсі есе «Моя Україна» та подовжує термін подання конкурсних робіт.

Конкурс триватиме до 21 листопада 2023 року, а долучитися до нього тепер можуть учасники з усієї України:

— учні 8-11 класів середніх шкіл,
— студенти I-II курсів коледжів,
— вчителі.

Зареєструйтеся та подайте творчу роботу за посиланням:
https://fond.civilvoicesmuseum.org/form/vzyati-ucast-u-konkursi-ese-11

Ми підготували для вас детальне нагадування про умови участі у конкурсі, а також скорочену корисну шпаргалку з написання творчої роботи. Будь ласка, уважно ознайомтеся з цією інформацією, перш ніж надсилати есе.

Детальні умови: bit.ly/45E9INd
Яким має бути есе: bit.ly/4011NbL

Переможці будуть оголошені до 21 грудня 2023 року на сайті Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова (http://civilvoicesmuseum.org ).

Переможці серед учнів отримають від Фонду Ріната Ахметова планшети, мобільні телефони та смартгодинники. Автори найкращих робіт серед учителів отримають зовнішні накопичувачі. Учителі, які надихнули переможців, що посіли І місце, отримають Power Bank.

Усі конкурсні роботи стануть частиною Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова — найбільшого у світі архіву розповідей мирних мешканців України про життя під час війни, який містить вже понад 85 тисяч історій. А найкращі роботи будуть представлені світовій спільноті.

Бажаємо успіхів і з нетерпінням чекаємо на ваші роботи!