Конкурс до Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен»
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--076ba972e502fbc12ccdf5900de904309e1f7b77/-covers-1378-original_plakat_14_b5_autumn_2014.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22-covers-1378-original_plakat_14_b5_autumn_2014.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27-covers-1378-original_plakat_14_b5_autumn_2014.jpg)
ГО «Молодіжна Мистецька Формація “Форумс”» та Літературна агенція «Discursus» за підтримки програми і3 «Ідея – Імпульс – Інновація» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» оголошують конкурс на осіннє покликання до Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен».
Протягом місяця (з 1 до 31 жовтня 2014 р.) резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.
Важливі деталі у головних розділах на сайті https://fenomen.in.ua
Заявки та супровідні матеріали на участь приймаються до 15 вересня включно на електронну скриньку [email protected] з позначкою «FENOMEN 2014 осінь» в темі листа.
Аплікаційна форма доступна до заповнення он-лайн за наступним посиланням:
ЗАЯВКА «СТАНІСЛАВСЬКИЙ ФЕНОМЕН»
https://docs.google.com/forms/d/192rUc9VqHA0YOymCz6EYIkPE3HmAjR27HewBpo2fAzA/edit#
Важливо:
Якщо ж Ви вже надсилали заповнену анкету та твори на участь у весняному чи літньому покликанні резиденції, але запрошення до Івано-Франківська Вас не знайшло, то достатньо на скриньку [email protected] надіслати підтвердження актуальності попередньої заявки з указуванням Вашого імені. Тоді Ваша заявка автоматично візьме участь у конкурсі на осіннє покликання