«Колосальна праця й велика допомога для нас у цей важкий час», — подяка від мешканки Донецька
30.07.2015
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--e8549c3b2707c2c1ac4ca0c7cd7633049f2838f7/16012_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2216012_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2716012_0_orig.jpg)
На адресу Ріната Ахметова й команди Гуманітарного штабу надійшла подяка від мешканки Петровського району міста Донецька, яка отримує набори виживання на районному пункті видавання.
«Велике Вам спасибі і Вашому Штабу за величезну працю й турботу про нас, жителів Петровського району. Те, що Ви робите, — це колосальна праця й велика допомога для нас у цей важкий час», — пише Тамара Федорівна