Художниця Дарина Скорубська-Кандинська на звітному заході Фонду Ріната Ахметова
27.05.2019
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--caf8f025b5375fc614abe3f3d0d122d1b0b14b93/18007_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2218007_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2718007_0_orig.jpg)
– Мене дуже зворушили історії цих дітей. Діти розповіли, через який біль довелося пройти. І дуже важливо почути їх сьогодні, зробити так, щоб їхнє подальше життя розвивалося позитивно. Ми маємо повестися з цими дітьми, як із квітами, що ростуть в отруєному ґрунті. Щоб вони росли та розвивалися, потрібно пересадити їх у ґрунт якісний, – сказала художниця Дарина Скорубська-Кандинська, одна з перших глядачів відеопроекту. Дарина брала участь разом із дітьми Донбасу в іншому проекті Фонду – «Картина Мирних» – і створювала разом із дітьми, які пройшли через жахи збройного конфлікту, полотно «Сподівання на Мир». І картина, і ролики – різні форми одного змісту. В обох проектів єдина мета – розповісти світові про трагедію жителів Донбасу.