Гумштаб Ахметова доставив 19 тисяч продуктових наборів жителем віддалених сіл Донецької області
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--9264f9463340d89799c8c3e156c21c4b14ec01a5/15677_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2215677_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2715677_0_orig.jpg)
За 2 місяці роботи бригади мобільних волонтерів Гуманітарного штабу Ріната Ахметова доставили й видали 19,206 наборів виживання жителям віддалених населених пунктів Донецької області. Мобільне видавання гуманітарної допомоги здійснюється в тих містах і селах, де немає можливості відкрити стаціонарні пункти видавання — як у зоні АТО, так і на підконтрольній Україні території області та на лінії зіткнення.
Проект мобільного видавання допомоги було запущено Штабом Ахметова 22 травня. Відтоді практично щодня волонтери виїжджають у віддалені села та маленькі міста для того, щоб доставити набори виживання найбільш соціально незахищеним мирним жителям — старим, інвалідам, багатодітним сім’ям, дітям до 2 років.
На непідконтрольній Україні території Донецької області «мобільну» допомогу отримали жителі 82 сіл і селищ Амвросіївського району. Всього було видано 9,4 тисячі наборів виживання. Ще 9,8 тисяч наборів було видано на підконтрольній території й на лінії зіткнення. Волонтери доставили допомогу у 25 населених пунктів. Останній виїзд було здійснено в селища Курдюмівка, Артемове й Ленінське, розташовані поблизу Дзержинська. Тут за один день було видано 750 наборів виживання.
«Гуманітарний штаб Ріната Ахметова постійно працює над підвищенням своєї ефективності. Ми намагаємося допомогти максимальній кількості людей. Саме тому 2 місяці тому було запущено мобільні бригади. Наша мета — доставити гуманітарну допомогу в найвіддаленіші й важкодоступні населені пункти. Туди, де, на жаль, неможливо організувати роботу постійних пунктів видавання, — розповідає Євгенія Рзаєва, керівник відділу дистрибуції Гуманітарного штабу. — Робота мобільних волонтерів дуже складна. Їм доводиться проходити довгі перевірки на блокпостах і під час поїздок вони неодноразово перебували там, де відбувалися обстріли. Втім, і волонтери, і співробітники Штабу Ріната Ахметова розуміють важливість такої допомоги і продовжують свою роботу».