Гуманітарний вантаж у межах 16-го Гуманітарного рейсу Ахметова пройшов українську «митницю» і прямує до Донецька
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--85ce500017199c5d16a97c753247cac5390c1685/9565_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%229565_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%279565_0_orig.png)
Станом на 18:30 автоколона пройшла українську «митницю» і їде в напрямку Донецька. Це найбільша колона з початку 2015 року, яка відправлена в межах 16-го Гуманітарного рейсу Ахметова на Донбас.
Колона, яка сьогодні вранці, 14 березня, виїхала з Дніпропетровська до Донецька, у складі 47 великовантажних машин, доставить на Донбас гуманітарну допомогу: кілька видів круп, цукор, соняшникову олію, кільку, тушонку, згущене молоко, кукурудзу, вівсяні пластівці, дитяче харчування. Допомога призначена мирним жителям Донецької та Луганської областей, які проживають у зоні проведення АТО, на підконтрольних українській владі територіях і в містах на лінії вогню.
Перед виїздом із Дніпропетровська машини пройшли перевірку й опломбування представниками батальйону «Дніпро-1» у присутності ЗМІ. Вантаж Штабу Ріната Ахметова, згідно з останніми вимогами законодавства, зареєстрований у Міністерстві соціальної політики як гуманітарна допомога, і має всі пропускні документи.