Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Гуманітарний штаб поставив на ноги 5-річну дитину. Як отримати допомогу?

15.08.2017

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова вже 4-й рік допомагає дорослим і дітям, які опинилися у важкій життєвій ситуації й потребують підтримки. У межах програми «Адресна допомога» Штаб надає допомогу медикаментами, проводить невідкладне лікування та операції, організовує реабілітацію поранених дітей у найкращих санаторіях України.

Одним із прикладів допомоги можна назвати історію сім’ї Примак зі Свердловська Луганської області. Сім’я дістала поранення від вибуху снаряда. Найбільше постраждав 5-річний Кирило. Хлопчик переніс кілька важких операцій із пересаджування шкіри. Для повноцінного відновлення дитині необхідно було пройти курс реабілітації, і Гуманітарний штаб Ріната Ахметова прийшов Кирилу на допомогу.

«Нога Кірюші гоїлася, сильно гноїлася, – згадує Людмила Примак, мама Кирила. – Ми зайшли на сайт Фонду Ріната Ахметова, написали лист із проханням про реабілітацію дитини, і вже за тиждень нам допомогли – надали путівку до санаторію».

Зараз 5-річний хлопчик швидко йде на поправку, самостійно ходить і намагається якомога швидше забути пережитий жах. У цьому йому допомагають рідні та друзі.

«За час бойових дій на Донбасі Гуманітарний штаб надав підтримку 76 пораненим дітям. З них 68 пройшли курс лікування в реабілітаційних центрах України, 7 – отримали технічні засоби реабілітації та медикаменти. Допомога хворим і пораненим дітям, кількість яких, на жаль, зростає, як і раніше залишається одним із наших пріоритетів», – підкреслив Ігор Хаджинов, керівник напряму «Адресна допомога» Гуманітарного штабу.

Заявку на адресну медичну допомогу можна залишити на гарячій лінії Гуманітарного штабу, тел. 0800 509 001 або надіслати на електронну адресу helpdonbass@fdu.org.ua.