Гуманітарний штаб отримав подяку від пенсіонерки з Донецької області
11.03.2015
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--b14483dc030989b4a4e6e62ed0e7a05b25c4e154/9295_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%229295_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%279295_0_orig.jpg)
На адресу команди Гуманітарного штабу Ріната Ахметова прийшла подяка від пенсіонерки, колишнього педагога, яка отримує продуктову допомогу на одній із точок видавання Штабу в Донецькій області.
«Вельмишановний Рінате Леонідовичу, дякую Вам за Вашу допомогу, яку ви надали нашим людям. Я гадаю, всі хто був тут — дякують. Бажаю Вам доброго здоров’я, добробуту в усіх Ваших справах», — мовиться в листі пенсіонерки.