Гуманітарний рейс Ріната Ахметова в’їхав у Донецьку область
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ed315e3490830de4b9ca9ce3af5374c634d014b1/4603_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%224603_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%274603_0_orig.jpg)
Сьогодні, 26 грудня, станом на 14:00, машини з Гуманітарного рейсу Штабу Ріната Ахметова безперешкодно пройшли низку блокпостів української армії, і в’їхали на територію Донецької області. Колона машин вже проїхала Красноармійськ, і прямує в бік Донецька.
Шляхом проходження Рейс супроводжують співробітники міліції та ДАІ: спочатку Дніпропетровської області, потім — Донецької. До останнього блокпоста української армії машини будуть їхати в супроводі батальйону «Дніпро-1».
Нагадаємо, що 15 машин Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова сьогодні вранці виїхали із Дніпропетровська в супроводі ДАІ. Раніше вміст машин було оглянуто представниками ДСНС і ОБСЄ, а також представниками батальйону «Дніпро-1» у присутності представників ЗМІ. Фури були опломбовані. Рейс супроводжується повним пакетом документів.