Гуманітарний рейс Ріната Ахметова прибув до Донецька
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--58f402e0f0804e8a099e17369dcf679473f37078/9050_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%229050_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%279050_0_orig.png)
Сьогодні, 5 березня, до Донецька прибула автоколона із 31 вантажівки в межах 16-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова. Вантажівки доставили до логістичного центру Гуманітарного штабу в Донецьку (стадіон «Донбас Арена») благодійну допомогу для мирних жителів Донбасу, які проживають у зоні проведення АТО, на підконтрольних українській владі територіях і в містах на лінії вогню.
У вантажі цієї автоколони — цукор, крупи, згущене молоко, дитячі пюре, дитячі суміші, каші, вівсяні пластівці, підгузки. Найближчим часом волонтери ФК «Шахтар» і стадіону «Донбас Арена» почнуть формування продуктових і дитячих наборів для мирних жителів Донбасу.
Нагадаємо, що сьогодні вранці, перед виїздом із Дніпропетровська, вантаж Гуманітарного рейсу успішно пройшов моніторинг і перевірки, був опломбований. Гуманітарний вантаж Штабу Ріната Ахметова має всі необхідні дозвільні документи, зокрема, і від Мінсоцполітики.