Гуманітарний рейс Ахметова виїхав із Дніпропетровська до Донецька
26.12.2014
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--8c1eed4549fce116825daa9679649164bb61e6cb/4573_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%224573_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%274573_0_orig.png)
Сьогодні, 26 грудня, Гуманітарний рейс Ріната Ахметова вчергове виїхав із Дніпропетровська в бік Донецька. У присутності ЗМІ машини вже перевірили представники батальйону «Дніпро-1», зокрема, командир полку В’ячеслав Печененко.
Дорогою проходження Рейс будуть супроводжувати співробітники міліції й ДАІ: спочатку Дніпропетровської області, потім — Донецької. До останнього блокпоста української армії машини будуть їхати в супроводі батальйону «Дніпро-1».
Нагадаємо, що 15 машин Гуманітарного рейсу везуть борошно, макарони, крупу пшеничну і ячну для мирних жителів Донецької й Луганської областей