Гуманітарну допомогу сьогодні видають у Торецьку
06.03.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d3cfd20d621bf56ba77bd466bf7abf319812e47b/2018-03-30015_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-03-30015_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-03-30015_0_orig.jpg)
Жителі селищ-сателітів міста Торецька – Північний, Дружба й Шуми – зможуть отримати сьогодні, 6 березня, продуктові набори від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Мобільні бригади Штабу видаватимуть гуманітарну допомогу за адресою: Північний, вул. Центральна, 5. Там само набори будуть видавати і 7 березня.
Загалом, для цих селищ привезуть 2159 продуктових наборів.
Торецьк – місто, який розташоване на лінії зіткнення, люди тут живуть у вкрай складних умовах. Через обстріли руйнується інфраструктура, виникають проблеми з електро-, водо- і теплопостачанням. Місцеві жителі перебувають на межі виживання, тому допомогу від Гуманітарного штабу вони чекають із нетерпінням.