Гуманітарні набори від Фонду Ріната Ахметова допомагають переселенцям із Маріуполя повернутися до звичного життя
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--49f997a6d98504f1a4b9c987013266c98c110cef/photo_2022-10-14_15-02-45.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-10-14_15-02-45.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-10-14_15-02-45.jpg)
Для багатьох переселенців після переїзду на нове місце гуманітарна допомога залишається одним із основних джерел існування. Вікторія — переселенка з Маріуполя, яка нині проживає в Києві. Наприкінці березня їй разом із родиною дивом вдалося вибратися із палаючого міста. Нещодавно вона дізналася про роботу центру підтримки переселенців «Я — Маріуполь», де отримала гуманітарний набір від Фонду Ріната Ахметова.
Жінка зізнається, що війна забрала в сім’ї буквально все, тому ця підтримка для них як ніколи стала в нагоді.
«Для нас ця допомога дійсно дуже важлива сьогодні. У мене двоє маленьких дітей — 1,5 та 4,5 роки, і ми ніколи не думали, що можемо залишитися без нічого. Велике людське спасибі Фонду Ріната Ахметова за таку підтримку», — подякувала переселенка.
Вікторія з невимовним болем ділиться пережитим, згадуючи тижні проведені під обстрілами в тамбурі, дитячі сльози, побачені людські жертви, руйнування й переживання за рідних, які на той момент перебували в іншому районі Маріуполя.
Вирватися із міста родині допомогло власне авто, що дивом уціліло від ворожих снарядів, які щоденно розривалися поряд із машиною. Попри все пережите, Вікторія вірить у світле майбутнє, а отримана допомога від Фонду ще на крок приблизить її сім’ю до цього.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2