Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Громадські діячі перевірили дитячий будинок у Тернополі

22.12.2015

В Тернополі громадські активісти перевірили в яких умовах зростають діти-сироти. Монітори відвідали обласний комунальний дитячий будинок.

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Нині у закладі зростає 17 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дівчата й хлопці забезпечені всім необхідним, мають сучасний одяг, шкільну форму, особисті речі, але в них немає сім'ї.

Щоб якось допомогти дітям звикнути до життя за межами дитбудинку, дирекція організувала для них навчання  у трьох навчальних закладах міста – відповідно до віку, здібностей та уподобань. Після занять діти відвідують спортивні секції, додаткові заняття з англійської мови, художню школу. Хто хоче, може вільно зустрічатися з однокласниками, запрошувати їх до себе в гості.

Директор закладу Володимир Долинний переконаний, що його вихованці мають оволодіти навиками спілкування не гірше, ніж у сім’ї.

«Мої діти, – каже він, – мають жити таким же життям, що і батьківські діти, тому що життя після закінчення школи нічого просто так не подарує».

Громадські монітори зазначають, якщо дітей не усиновили, то умови в закладі мають бути максимально наближені до сімейних.

СИРІТСТВУ - НІ!