Гаряча лінія та пошта Святого Миколая: Фонд Ріната Ахметова оголошує переможців святкової Акції
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--6fc4af60e4ac8719a19d40db8e4a8d5355b90a07/F13AAB04-7EF9-400A-AC41-C644EB9D2360.jpeg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22F13AAB04-7EF9-400A-AC41-C644EB9D2360.jpeg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27F13AAB04-7EF9-400A-AC41-C644EB9D2360.jpeg)
На початку грудня Фонд Ріната Ахметова запросив дітей взяти участь у святковій Акції: хлопці та дівчата мали можливість розказати Святому Миколаю про те, як війна змінила їхні життя, отримати підтримку доброго чарівника та новорічні подарунки.
У рамках благодійного проєкту «Рінат Ахметов — Дітям. Новорічна Акція» з 1 по 20 грудня разом із гарячою лінією Святого Миколая працювала і святкова пошта.
Участь у проєкті була не лише психологічною розрадою для дитини, а й корисною для України – бо кожна історія дітей про війну є надважливою для збереження пам'яті про події у країні.
Серед усіх, хто поспілкувався зі Святим Миколаєм та розповів свою історію, 25 грудня за допомогою сервісу random.org було розіграно новорічні подарунки: 10 пледів, 10 рюкзаків та суперподарунок – смартфон Samsung A12.
Список переможців:
Ми дякуємо всім учасникам Акції та вітаємо тих, хто отримає подарунки. Бажаємо вам безпечних свят!
Акція «Рінат Ахметов – Дітям» – це більш ніж 20-річна традиція доброти, підтримки, мотивації і віри в безмежний потенціал дітей. Акція змінює життя дітей на краще, дарує їм віру в дива та надію на світле майбутнє. За програмою «Рінат Ахметов — Дітям» підтримку отримали понад 5 мільйонів дітей України.