Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова запрошує дітей поділитися історіями про війну

16.05.2023

Юне покоління українців не перестає дивувати, справляючись з викликами війни так, що нам, дорослим, варто повчитися в них стійкості духу, мужності та позитивного ставлення до життя.

Ми, Фонд Ріната Ахметова, прагнемо зібрати та розповісти історії дітей України заради того, щоб донести світові правду про війну та зберегти пам'ять для кращого, мирного майбутнього.

Щоби поділитися історією:

Зніміть коротке відео (1-5 хвилин), у якому дитина розповідає свою історію про війну. Сюжет оберіть самі: початок війни, найсильніше враження, емоційні спогади, прояви доброти та людяності тощо. Та опублікуйте його в Інстаграм, ТікТок чи Фейсбук на своїй сторінці.
Відмітьте сторінку @rinatakhmetovfoundation в ТікТок чи  @akhmetovfoundation в Інстаграм на своєму відео.

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, за допомогою рандомайзер-сервісу ми оберемо двох переможців. Вони отримають подарунки від Фонду Ріната Ахметова:

Головний приз – екшн-камера.
Друге місце – смарт-браслет.

Офіційні правила Розіграшу за посиланням https://akhmetovfoundation.org/s/c93db8

Кожна історія про війну важлива! Щоби зберегти пам’ять заради кращого майбутнього, розкажіть свою історію на порталі Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org або на безкоштовній гарячій лінії (800) 509 001.