Фонд Ріната Ахметова видав допомогу жителям Авдіївки
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--736adddb0ac4e13ddf34080c11a92750b5955495/17639_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217639_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717639_0_orig.jpg)
П’ятий рік найбільша програма Фонду Ріната Ахметова – Гуманітарний штаб – допомагає мирним жителям Донбасу. Продуктові набори отримують ті, хто найбільше їх потребує: пенсіонери, діти, люди з інвалідністю.
Сьогодні допомогу Фонду одержали мешканці однієї з найгарячіших точок регіону – Авдіївки. Серед них подружжя пенсіонерів Каширіних. Піклуватися літнім людям доводиться не лише про себе.
«Мої внуки залишилися без батьків, і я оформила над ними опіку. Зараз Влад і Олексій вчаться в школі та допомагають по господарству», – розповіла Галина Євгенівна.
Кожна копійка в Каширіних на обліку. Глава сімейства, Анатолій Олексійович, прикутий до ліжка, тому велика частина коштів йде на ліки. Та й хлопчики стрімко зростають, як і їхні потреби.
«Спасибі Рінату Ахметову за те, що не покидає земляків у біді. Його допомога нас дуже виручає», – подякували Каширіни.
Загалом у лютому допомогу Ріната Ахметова отримають 22 500 мирних жителів населених пунктів Донбасу на лінії зіткнення.