Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою ДТЕК та Метінвест відкрили логістичний хаб у Польщі
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZNRzF1YmpFNFpUUnJkMlJuTm5Kd2NqYzBPSFZ5T1hwbE4yOWlkQzlpT1RBd05XUmxaR00zTmpnd05ESXlOemN4WkRFd01tWTNOMlV4WVRFd1pXTTBaRGt5TmpSbFpHVmxNak0wWWprNE9HVmxNak0yWWpJME5HVmtOR1F3QmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NJQnhHbHViR2x1WlRzZ1ptbHNaVzVoYldVOUlscGhaMnhoZG01aGVXRWdjMkY1ZEdGZk1USXdNR2cyTWpnZ01qSXRNRFF0TURFdE1TNXdibWNpT3lCbWFXeGxibUZ0WlNvOVZWUkdMVGduSnlWRU1DVTVOeVZFTUNWQ01DVkVNQ1ZDTXlWRU1DVkNRaVZFTUNWQ01DVkVNQ1ZDTWlWRU1DVkNSQ1ZFTUNWQ01DVkVNU1U0UmlVeU1DVkVNU1U0TVNWRU1DVkNNQ1ZFTUNWQ09TVkVNU1U0TWlWRU1DVkNNRjh4TWpBd0pVUXhKVGcxTmpJNEpUSXdNakl0TURRdE1ERXRNUzV3Ym1jR093WlVPaEZqYjI1MFpXNTBYM1I1Y0dWSklnNXBiV0ZuWlM5d2JtY0dPd1pVIiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwMDoxNzoxNy42NzFaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--c6e77b11efb003379f68d48e075865dbfa3b1ac8/%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B0_1200%D1%85628%2022-04-01-1.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22Zaglavnaya+sayta_1200h628+22-04-01-1.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%2597%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25BB%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25BD%25D0%25B0%25D1%258F%2520%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582%25D0%25B0_1200%25D1%2585628%252022-04-01-1.png)
Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою ДТЕК та Метінвест у Польщі організували та налаштували канал постачання гуманітарної допомоги на територію України з країн Європейського союзу.
– Гуманітарна допомога закуповується у країнах Європи та доставляється в Україну за допомогою залізничного сполучення. Потім продуктові набори формуються на наших розподільчих центрах у Запоріжжі та Кривому Розі. На сьогоднішній день – це розвинена та стабільна мережа логістичних центрів, де допомога формується, обробляється та доставляється людям, які цього гостро потребують, – розповідає директор департаменту регіонального розвитку Групи Метінвест Олександр Вишняков.
За його словами, продуктові набори від Фонду отримуватимуть також мешканці регіонів України, що найбільш постраждали від війни, а також жителі населених пунктів, які сьогодні знаходяться на лінії вогню.
– Фонд Ріната Ахметова закуповує та формує в логістичних центрах продуктові набори для людей, які найбільше їх потребують. Завдяки спільній та системній роботі Фонду з місцевою владою, мерами, а також очільниками ОДА різних областей, ми можемо швидко та оперативно надавати потрібну кількість наборів для найбільш незахищених категорій громадян, – підкреслив спікер.
Олександр Вишняков додав, що на сьогоднішній день завдяки хабу із країн ЄС в Україну вже доставлено 117 тонн продуктів, а 300 тонн знаходяться ще в дорозі.
Загалом продуктові набори від Фонду отримають 200 тисяч українців.
Допомога надається у рамках програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 млн. осіб, із них 3.5 млн. були врятовані на Донбасі.