Фонд Ріната Ахметова розширює географію допомоги: перший гуманітарний вантаж надійшов до центру «Я — Маріуполь» у Івано-Франківську
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--9bdd60244e4815db9e9cebd435ea009fd00ae20d/photo_2022-10-06_15-12-53.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-10-06_15-12-53.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-10-06_15-12-53.jpg)
Фонд Ріната Ахметова розширює географію допомоги для переселенців, які через війну були змушені покинути рідні домівки. Нещодавно у рамках співпраці з центрами «Я — Маріуполь» Фонд відправив до Івано-Франківська перший гуманітарний вантаж.
Ідеться про 1,8 тисяч продуктових наборів, які призначені для переселенців із міста Марії. У кожному наборі містяться продукти першої необхідності: макаронні вироби, цукор, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.
Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду. Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 13,5 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням https://akhmetovfoundation.org/news/dopomoga-rinata-ahmetova-ohopyla-ponad-13-5-milyona-meshkantsiv-ukrainy