Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова продовжує підтримувати заклади охорони здоров'я Донеччини: відправлено чергову допомогу

05.10.2022

Ситуація в прифронтових і нещодавно деокупованих містах і селищах Донеччини залишається непростою. Люди вкрай гостро потребують не тільки продуктів харчування, але й медикаментів.

Продовжуючи підтримувати заклади охорони здоров’я регіону, Фонд Ріната Ахметова завантажив і відправив до Донецької області черговий гуманітарний вантаж.

Понад 16,2 тисячі одиниць знеболювальних, протизапальних, анестетичних, відхаркувальних, гепатотропних та інших лікарських засобів і препаратів надійдуть до медичних закладів області в координації з Донецькою обласною військовою адміністрацією.

Загалом від початку повномасштабної війни державні лікарні областей України отримали від Фонду Ріната Ахметова понад 680 тисяч одиниць найнеобхідніших медикаментів і быльше 60 тисяч гемоконтейнерів для донорів крові.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». З 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 13,5 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням https://akhmetovfoundation.org/news/dopomoga-rinata-ahmetova-ohopyla-ponad-13-5-milyona-meshkantsiv-ukrainy