Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова попереджає: стережіться шахраїв

05.08.2021

В Україні під виглядом співробітників Фонду Ріната Ахметова, входячи в довіру до громадян, діють шахраї. У першу чергу їх жертвами стають люди, які потрапили в складну життєву ситуацію, а також пенсіонери та люди похилого віку.

Зокрема, жителька Харківської області Людмила Сухіна розповіла, що в селі Дослідне дві невідомі жінки відвідали будинок, у якому живуть переселенці. Під приводом надання гуманітарної допомоги вони переписали паспортні дані мешканців.

У зв'язку з цим пам'ятайте: Фонд Ріната Ахметова – найбільша благодійна організація в Україні, яка не надає фінансову допомогу і не займається збором коштів. Допомогу від Фонду Ріната Ахметова можна отримати тільки після офіційного звернення на гарячу лінію Фонду. Його співробітники не звертаються до громадян у приватному порядку і не збирають персональні дані, а також не здійснюють поквартирні обходи. Допомога Фонду надається на благодійній основі, тобто безкоштовно.

Якщо до вас звертаються особисто або надходять підозрілі дзвінки від нібито співробітників Фонду, повідомляйте про це на нашу гарячу лінію 0800509001 та звертайтеся до правоохоронних органів.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ І ПЕРЕДАЙТЕ ВСІМ ЗНАЙОМИМ ЦЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!