Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова передав тисячу продуктових наборів до Фастівського та Бучанського районів Київщини

19.05.2022

Незважаючи на те, що гуманітарна ситуація у Київській області залишається непростою, дедалі більше людей повертаються до власних домівок. Зокрема, до Бучанського району, який чи не найбільше постраждав від звірств і руйнувань з боку окупанта. 

Фонд Ріната Ахметова передав 150 продуктових наборів для жителів села Берестянка, що розташоване у Бучанському районі області. Ще 850 наборів із продуктами першої необхідності були доставлені до Фастова та прилеглих населених пунктів. 

До складу продуктових наборів увійшли: макаронні вироби, згущене молоко, борошно, цукор, пшенична крупа та консервоване тушковане м‘ясо.

Загалом набори з продуктами харчування від Фонду Ріната Ахметова вже отримали понад 24,5 тисяч жителів Київщини. Усього продуктові набори від Фонду отримають 200 тисяч українців.

Зазначимо, шо з 24-го лютого 2022 року гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 2,5 млн українців. Більше 1 млн із них було охоплено допомогою Фонду, решта - бізнесами SCM.

Допомога надається у рамках програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мільйонам осіб.