ua

Фонд Ріната Ахметова доставив допомогу жителям Мар’їнського району

08.02.2019

Бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова доставили продуктові набори жителям населених пунктів Мар’їнського району. Сьогодні їх отримали люди в Березовому, Солодкому, Степному, Тарамчуку та Водяному.

У Водяному допомогу Ріната Ахметова отримує літнє подружжя Тимченків. Лідія Василівна та Микола Дмитрович більшу частину життя присвятили шахтарській праці. Він працював вибійником. Вона – відкатницею.

Після виходу на пенсію Тимченки розраховували на тихе та спокійне життя у Водяному. Але цим планам не судилося збутися – почався конфлікт на Донбасі.

«Натерпілися страшно. У серпні 2017-го так обстрілювали, що в наш двір влучили три снаряди, ще п’ять впали в город. Вибухами вибило всі вікна в будинку, побило дах, а гараж перетворився на руїни. Нас від загибелі врятувало те, що встигли сховатися в підвалі. Але двері завалило, і лише за щасливим збігом обставин вибратися допоміг лом, що опинився в підвалі», – розповіла Лідія Василівна.

Пенсіонери намагаються зберегти притомність духу й оптимізм. І дякують Рінату Ахметову за допомогу.

«Спасибі Рінату Леонідовичу за те, що пам’ятає про нас», – сказали Тимченки.

У лютому бригади мобільної видачі доставлять набори виживання для 38 населених пунктів, що розташовані поблизу лінії зіткнення. Гуманітарну допомогу отримають 22 500 осіб.

З початку бойових дій Фонд видав на Донбасі понад 12 мільйонів продуктових наборів, з них більш ніж 880 000 – дитячих.

Завдяки допомозі Ріната Ахметова врятовано життя понад 1 мільйона осіб.