Фонд Ріната Ахметова допомагає сім’ї Саприкіних
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--cfd344513325e48548bc7c5391738466bf36bee8/18521_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2218521_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2718521_0_orig.jpg)
Сьогодні бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова привезли набори виживання в Мар’їнський район. Продуктові набори отримали мешканці населених пунктів Березове, Солодке, Степне, Тарамчук, Водяне. Серед них – мати-одиначка Зоя Саприкіна. Жінка втекла з Донецька зі своїм 10-річним сином Ігорем відразу після початку збройного конфлікту.
– Швидко зібрали речі й поїхали в Степне, тут жив мій батько. Тато, на жаль, вже помер. Залишилися зі сином удвох, – розповідає Зоя Олексіївна.
Роботи в селі немає, тому підтримка Фонду Ріната Ахметова дуже важлива для сім’ї.
– Без цих продуктів ми б не вижили. Дякуємо Рінату Леонідовичу за допомогу, – сказала Зоя Саприкіна.
Допомога Ріната Ахметова доставляється в 94 населених пункти в прифронтовій зоні й уздовж лінії зіткнення. Жителям 87 сіл і селищ набори виживання привозять бригади мобільної видачі Фонду. Ще в семи містах і селищах Донбасу допомога Ріната Ахметова розподіляється в стаціонарних пунктах видачі.