Фонд Ріната Ахметова допомагає сім’ї Мунтян
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--9321d997f5cf7db39ce3e2907c7993388112abe1/17899_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217899_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717899_0_orig.jpg)
Світлана Мунтян з Авдіївки, яка виросла в багатодітній сім’ї, звикла, що вдома багато людей, галасу та усмішок. Насолоджувалася роллю «середньої дитини» – їй було приємно відчувати турботу старших сестри та брата й опікати молодших сестричок. Сьогодні жінка живе з дочкою-підлітком. Брат помер, мама із сестрами живуть на іншому кінці міста. Сім’ї вдається побачитися тільки на пункті видачі гуманітарної допомоги Фонду Ріната Ахметова.
– В Авдіївці людям важко живеться, тому продуктові набори Фонду Ріната Ахметова отримую і я, і мама, і сестри зі своїми дітьми. У гості одне до одного не виходить ходити часто, тому завжди зустрічаємося тут, на пункті видачі. Зідзвонюємося заздалегідь, щоб не розминутися й обговорити останні новини. Велику подяку від імені всієї моєї сім’ї хочу сказати Рінату Леонідовичу Ахметову! Спасибі Вам від щирого серця, що не забуваєте про земляків, – сказала Світлана.
У травні набори виживання отримають приблизно 22 тисячі осіб. Це найбільш нужденні мирні жителі Донбасу: діти, люди з обмеженими можливостями, пенсіонери-переселенці та ті, хто проживають у «сірій зоні».