Фонд Ріната Ахметова допомагає сім’ї Бойченків із Красногорівки
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--138a474b38b7bfb3f365b830646125aa29bc33bc/17765_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217765_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717765_0_orig.jpg)
Бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова сьогодні доставили продуктові набори в Красногорівку. Серед тих, хто отримує тут набори виживання, місцева жителька Тетяна Бойченко. Жінка сама виховує трьох дітей, наймолодша з них – інвалід.
– Миколі зараз сім років, він не бачив батька – той помер перед його народженням. Доводиться виховувати дітей самій, – розповідає жінка.
В умовах збройного конфлікту прогодувати трьох дітей, причому двоє студенти, непросто. Тетяна не може вийти на роботу, адже залишити молодшого сина нема з ким. Через це сім’я виживає на соціальну допомогу. У вкрай убогому бюджеті доводиться вишукувати гроші й на оренду житла – у квартирі Бойченків жити неможливо після обстрілу Красногорівки у 2016 році.
– Старша донька скоро закінчить навчання, буде допомагати, але поки дуже важко доводиться, – говорить Тетяна Бойченко. – Ми регулярно отримуємо продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова, і це величезна допомога. Без неї ми б не вижили. Дякуємо Рінату Леонідовичу за те, що у важкий час не забув про земляків.
Видача наборів виживання в Красногорівці продовжиться завтра. За два дні допомогу отримають понад 2400 містян. За час конфлікту на Донбасі Рінат Ахметов допоміг понад 1 мільйону осіб.