Фонд Ріната Ахметова допомагає родині Власових
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--6f308cb9932ba58c625d51d5fdb786a905bcb65a/17785_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217785_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717785_0_orig.jpg)
Євгенія Власова знайшла сенс життя в материнстві. У неї четверо дітей: Дімі три рочки, Каті – вісім, Наді – 11, а Едіку 13 років. Жінка сама їх виховує, постійно вишукуючи можливість смачно нагодувати, одягнути та взути. Для цього бралася за усілякий підробіток. Щоб заощадити сімейний бюджет, відмовилася від оренди квартири в Макіївці та переїхала з дітьми на сімейну дачу.
– У цьому було багато плюсів, не лише фінансових. Тиша, природа… Діти були задоволені, – пояснює Євгенія.
Початок бойових дій жінка згадує з жахом:
– Обстріли почалися раптово, ніхто й гадки не мав, що може трапитися щось подібне. Того ранку старші діти були в школі, молодші – зі мною в будинку. Вибухи були то праворуч, то ліворуч, було таке відчуття, що ось-ось вдарить і по нас. Відразу впала з малюками на підлогу – часу спускатися в підвал не було. Кричали, плакали. Вже потім з’ясувалося, що могли загинути – міни розбили будинок сусідів, й осколки летіли в наш бік, але їх затримали дерева.
Все-таки будинок Власових постраждав, від вибухових хвиль у стінах утворилися шпарини, які зробили житло непридатним. Родині довелося переїхати. Зараз вони живуть у прифронтовій Миронівці. Тут нема крамниць і аптек, не курсує транспорт, а до найближчого населеного пункту сім кілометрів. Нема в селі й роботи. Багатодітна сім’я отримує допомогу Ріната Ахметова.
– Часто соціальні виплати нам затримують, тому без допомоги Фонду не вижили б. Дякую Рінату Ахметову за те, що допомагає мені нагодувати дітей, – сказала Євгенія Власова.
Від початку збройного конфлікту на сході України Фонд Ріната Ахметова допоміг більш ніж мільйону мирних мешканців. Понад 12 мільйонів продуктових наборів видано мирним мешканцям Донбасу.