Фестиваль «Тетраматика» у Львові
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--5e0f8cb45bef56189267827ec5781f859bd8403f/-covers-1123-original_lin_peychwen_portrait_of_eve_clone.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22-covers-1123-original_lin_peychwen_portrait_of_eve_clone.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27-covers-1123-original_lin_peychwen_portrait_of_eve_clone.jpg)
Ідея проведення фестивалю «Тетраматика» нерозривно пов’язана із ідеєю створення мистецького об’єднання “НУРТ”. Можна довго розповідати про намагання стерти несвідомі кордони між представниками різних галузей мистецтва і зліквідувати своєрідні цехові ґетто. Але одним з основних завдань діяльності організації є популяризація експериментів у сфері аудіо-візуального мистецтва. “Тетраматика” має на меті розкрити потенціал поєднання візуальної та звукової площини, а також для нас важливим є представити можливості використання нових технологій у мистецьких творах. Як і в історії зі створенням МО “НУРТ”, поштовхом стало те, що в ході реалізації спільних проектів ми здобули цікавий досвід і вирішили що через організацію мистецьких акцій цим досвідом варто ділитися з іншими. Чому для проведення Фестивалю обрали Львів? Просто ми (засновники МО “НУРТ” та організатори “Тетраматики”) мешкаємо та працюємо у Львові. І для нас справді важливо як розвивається культурне середовище в нашому місті. Крім того, у Львові багато студентів творчих вишів. І для нас дуже важливою є сама можливість донести до творчої молоді актуальні тенденції розвитку “нових медій” у світовому мистецтві.
Остап Мануляк, координатор проекту